- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - -
 

 

 

 


Transformatör lerimizde silisyum karışımlı sac kullanılıp sarımlarda H0 sınıfı emaye kaplamalı bakır teller kullanılmıştır. Sac ile sargılar arası izolasyon maddesiyle korunarak yüksek gerilimlerde risk önlenmiştir. Trafo larımız iki kez vernik işlemine tabi tutularak fırınlanır. TSE ve CE kalite belgelerine sahiptir.

İZOLE TRAFO
.
insan sağlığının ön planda olduğu uygulamalar için tasarlanmış özel trafo lardır. Birincil özelliği sargılar ve nüve arasındaki yüksek izolasyon bariyeridir. İnsan sağlığını birinci dereceden etkileyen ve düşük gerilim gerektiren uygulamalarda (Adaptörler, Şarj Aletleri vs.) yaygın olarak kullanılır.
.
• 1 Faz İzole Trafo
• 3 Faz İzole Trafo
OTO TRAFO
.
Çıkış geriliminin her zaman istenen değer aralığında olmasını sağlayan özel tip trafo lardır. Maksimum regülasyon değeri %10 ve maksimum gerilim sapma değeri %5'tir. İnsan sağlığını birinci dereceden etkilemeyen ve hassas gerilim gerektiren uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
.
• 1 Faz Oto Trafo
• 3 Faz Oto Trafo

REGÜLATÖRLER
.
SR ve SWR model Stepro Statik Regülatör ve Stepro Servo Regülatör ler, şebeke geriliminde meydana gelen bozulma ve dalgalanmalara karşı hassas cihazların sürekli olarak sabir gerilimle beslenmelerini sağlar.
Bu sayede hassas cihazların şebeke den kaynaklı arıza ihtimalini ortadan kaldırır.

Stepro Statik Regülatör:
Statik voltaj regülatörü içerisinde hiçbir hareketli parça içermeyen tamamen elektronik voltaj regülatörü dür. Voltaj düzeltmesi tamamen mikroişlemci denetimi ve dijital teknolojiyle milisaniyeler mertebesinde gerçekleştirilir. Stepro Statik voltaj regülatörü 500V/Sn ...

Stepro Servo Regülatör:
Monofaze ve trifaze sistemlerde 1 kVA - 2000 kVA güç aralığında imalatını yaptığımız servo voltaj regülatörü, dalgalanan şebeke gerilimini sabit değerlere getirir. Şebeke voltaj ında oluşan dalgalanmaları hassas bir şekilde düzenleyerek cihazlarınızın oluşabilecek arıza riski ...
TEKNİK SERVİS
.
Alanında yetkin mühendis ve teknisyenler tarafından başta Statik regülatör, Servo regülatör, Redresör ve Kesintisiz güç kaynağı olmak üzere tüm güç elektroniği cihazlarınıza 7/24 hizmet sunuyoruz.


Trafo - İzolasyon Trafosu - 1 Faz İzole Trafo - 3 Faz İzole Trafo - Oto Trafo - 1 Faz Oto Trafo - 3 Faz Oto Trafo - Kumanda Trafosu - CE'li Trafo - Endüktör -
Regülatör - Statik Regülatör - Servo Regülatör - Akü Şarj Redresörü - Teknik Servis - İletişim - Artsan Enerji

İzole trafosu - Oto Trafo - Kumanda trafosu - Endüktör